خدمات سرامیک بدنه خودرو

 
 

پوشش نانو سرامیکی چیست؟

پوشش ‌نانو سرامیکی، یک پلیمر مایع است که مانند کاور روی بدنه خودرو کشیده می شود و با رنگ خودرو پیوند برقرار کرده و لایه ای آب گریز یا هیدروفوبیک را ایجاد می کند. این مواد برای ترکیب شدن با رنگ خودرو باید با متریال بی‌رنگ و نسبتا مات پایه سرامیکی ترکیب شوند. روکش‌های نانو سرامیک به صورت یک لایه سه بعدی و ضخیم روی بدنه خودرو اعمال می شوند و از مزایای آن می توان به براق شدن بدنه خودرو ، جلوگیری از آفتاب سوختگی، جلوگیری از خط و خش و جلوگیری از خوردگی شیمیایی اشاره کرد.

 
 

پوشش سرامیکی چه تاثیری بر روی بدنه خودرو دارد؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم، پوشش سرامیکی یک محافظ اضافی بر روی بدنه خودرو شماست که کمک می‌کند رنگ بدنه نو و شفاف به نظر برسد. به علاوه نگهداری آن آسان‌تر است و به راحتی تمیز می‌شود. پوشش سرامیکی رنگ بدنه را در مقابل اکسید شدن و نیز آسیب دیدن در اثر اشعه UV محافظت می‌کند. همچنین اگر مواد شیمیایی و اسیدی بر روی بدنه خودرو بریزد، پوشش سرامیکی از آسیب رسیدن به رنگ بدنه جلوگیری می‌کند.

 

چرا الماس دیتیلینگ

در کنار هم قرار گیری تجربه و تخصص الماس دیتلینگ و شناخت کامل از انواع خودرو است که مشتریان ما سرمایه خود را با اطمینان در اختیار ما می گذارند و می دانند بهترین نتیجه را دریافت می کنند. از مهم ترین عواملی که در کیفیت نهایی کار تاثیر گذار است شناخت تخصصی از انواع خودرو است , الماس دیتلینگ با شناخت کامل و تخصصی از هر خودرو بهترین نتیجه را برای هر مشتری ایجاد می سازد. از خدماتی که الماس دیتیلینگ به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد بازدید از خودرو در محل است شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا به محل بیایند و خودرو شما را به صورت تخصصی بررسی کنند.آسیب شناسی تخمین قیمت , زمان تحویل کار و مشاوره تخصصی مناسب خودرو شما خدمتی است که به شما ارائه می شود. درصورت نیاز به اطلاعات تخصصی با کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

 
 

نکته:

نکات منفی ذکر شده در پوشش‌های سرامیکی تقلبی حتی نمود بیشتری دارند و استفاده از مواد غیر اصلی موجب می‌شود که پوشش موجود بر روی بدنه خودرو شما حتی وظایف اولیه خود را هم ایفا نکند. به علاوه اینکه پس از برداشتن آنها رنگ اصلی بدنه هم آسیب می‌بیند. بنابراین باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید و از استفاده از پوشش‌های غیر اصلی خودداری کنید. مجموعه الماس از بهترین محصولات جهانی در حوزه دیتیلینگ خودرو برخوردار است.

پکیج های الماس دیتلینگ

پکیج نقره ای

 سه مرحله پولیش 

اجرای سرامیک 

پولیش شیشه جلو و عقب 

پولیش و سرامیک تخصصی چراغ جلو

پکیج VIP

سه مرحله پولیش

اجرای سرامیک

پولیش و سرامیک تخصصی چراغ جلو و عقب + چراغ خطر

پولیش و سرامیک دو لایه نقاب بالای شیشه جلو

پولیش تخصصی شیشه جلو با گارانتی یک سال بدون نیاز به برف پاک کن

گلگیر

کاپوت

گارانتی 8 ساله 

پکیج برنزی

سه مرحله پولیش

اجرای سرامیک

پولیش شیشه عقب

مشاوره آنلاین